טלפון 04-6562041  וואטסאפ 052-2846748
הידרותרפיה במשגב
A A A

חוג ג'הרה

חוג מים לנשים בהריון - ג'הארה

 

חוג מים לנשים בהריון תקופת ההיריון הנה תקופה מיוחדת במינה, בה חווה האישה ההרה שינויים פיזיולוגים ונפשיים משמעותיים. האישה ההרה יכולה להשתמש בתקופה זו על מנת למנף את החיבור לגופה ולהכניס בו שינויים הקשורים ביציבה ומודעות גופנית מכיוון שזוהי תקופה ייחודית כל כך.

 

שיטת ג'הארה נותנת לאישה ההרה הזדמנות לחוויה מעצימה, מחזקת ומשחררת גופנית ונפשית. חוג ג'הארה לנשים בהריון כוללת:

 

  • תרגילי נשימה המסייעים באספקת חמצן מוגברת, זירוז חילוף חומרים, הרפיית מתחים והפחתת כאבים.
  •  

  • תרגילים לפיתוח מודעות ליציבה – בתקופת ההריון, עם גידול המשקל בחלקו הקדמי של הגוף עשויה להיווצר קשת בגב התחתון היוצרת לחץ בעמוד השדרה הבא לידי ביטוי בכאבי גב ובכאבים בפלג הגוף התחתון של הגוף, יציבה לקויה והרגשת אי נוחות. תרגילי ג'הארה מאפשרים פיתוח מודעות ליציבה וכן תיקון ליציבה נכונה. זוהי הזדמנות גם לתקן ליקויים ביציבה שהיו עוד מלפני תקופת ההריון.
  •  

  • תרגילים לחיזוק שרירי הליבה – שרירי הליבה הנם שרירי היציבה: שרירי הבטן העמוקים, שרירי הגב ורצפת האגן. חיזוק שרירים אלה עשויים להוביל לשיפור היציבה והפחתת כאבים ואי נוחות גופנית. חיזוק שרירי קרקעית האגן מומלצת אף בתקופת ההריון, מכיוון ששרירים אלה נחלשים באופן טבעי עם התקדמות ההריון והלידה.בנוסף, השהייה וההרפיה במים חמימים עשויה לאפשר לאישה ההרה מקום של שקט, מקום להתחבר לגופה וכן לעוברה ששוהה אף הוא בסביבת מים חמימים ברחם.

חוג מים לנשים בהריון מתקיים בבריכה טיפולית, במים חמימים בטמפרטורה של 34 מעלות.

ג'הארה לנשים בהריון

 

החוג כולל קבוצת אינטימית של נשים הרות בשלב הריון דומה. החוג מונחה ע"י מטפלת ג'הארה בכירה והידרותרפיסטית. החוג מתקיים באווירה של שקט והרפיה ומשתמש בתכונות המים על מנת לספק למתעמלות את מיטב התנאים לעבודה גופנית מותאמת להריון.

 

החוג כולל 40 דקות של תרגילים אקטיביים ובנוסף בכל פעם זוכה אחת המשתתפות לציפה פאסיבית קצרה בשיטת ג'הארה.

 

 

* יש להצטייד באישור של הרופא המטפל