טלפון 04-6562041  וואטסאפ 052-2846748
הידרותרפיה במשגב
A A A

מתנה ליולדת

טיפול מתנה ליולדת

טיפול ג'הארה - מתנה מקורית ליולדת, המאפשרת לחוות שעה של שקט ונתינה עצמית...

הטיפול מזין וממלא את הגוף ואת הנפש - צפו בטיפול

 

תוצאות הטיפול רחבות ומרחיקות לכת ונמשכות הרבה מעבר לחווית הטיפול שהיא מענגת ומפנקת בפני עצמה. מתנה ליולדת שמתמקדת באישה עצמה ולא כפי שנהוג בדרך כלל, מתנת אביזר טיפוח או בגד שישמש את התינוק.

 

התקופה שלאחר הלידה היא תקופה מורכבת ומיוחדת במינה ומכילה בתוכה מרכיבים רבים של שמחה וקושי. לצד השמחה והאושר הגדולים על הולדת התינוק קיימים קשיים ואתגרים רבים ליולדת: תהליכים רגשיים של הסתגלות לשינוי, מצבי רוח הנובעים בין היתר משינויים הורמונליים, כאבים פיזיים מההיריון והלידה, מההנקה והטיפול בתינוק ומתחים שמצטברים בגוף ובנפש. בתקופה זו האישה מאד עסוקה בטיפול הבסיסי בתינוק ולעתים רבות, מתקשה בו זמנית לשים לב לעצמה, לגופה ולמה שהיא צריכה.

 

המתנה כוללת 3 שלבי טיפול:

שלב 1

תרפיה מכוונת לידהשיחה התמקדותית קצרה בגישת B.O.T. (תרפיה מכוונת לידה), בשיחה זו האישה מתארת את הרגשתה ובודקת דרך תחושות גוף למה היא זקוקה כרגע. שיחה זו מאפשרת חיבור רגשי לצרכים, למשאבים ולקשיים של היולדת.

השיחה מתקיימת במים והנה חלק מההכנה לציפה במים.

 

 

שלב 2

יולדת עוצמת עיניים ומרפה את גופהטיפול פסיבי של מגע והרפיה בציפה על המים עפ"י טכניקת הג'הארה. בשלב זה האישה נמצאת במנוחה, עוצמת עיניים ומרפה את גופה, כשהיא נתמכת על ידי המים החמימים ועל ידי המטפלת. המטפלת מניעה את האישה בתנועה מעגלית ואיטית, שנוצרת ע"י סדרת צעדים שהיא מבצעת ומניעה את האישה על פי מה שגופה מבקש.

תנועות של כיפוף ופתיחה, עיסויים עדינים ולחיצות. הטיפול הנו נעים ביותר ובו זמנית גם עמוק ומטפל בגוף ובנפש. מטרת העל של הטיפול היא ליצור התרחבות (Expantion) בגוף ובנפש.

 

שלב 3

החוויה העצומה שחוותה היולדתשלב הסיום: בשלב זה שוב מתבצעת שיחה התמקדותית קצרה ובה האישה בודקת ואוספת את החוויה. בשלב זה אנו מנסות למצוא כיצד אפשר לחבר את החוויה העצומה שחוותה במים לחיי היום יום של היולדת: האם זו הבנה שעלתה לגבי צורך של האישה, או כיצד ניתן להקל עליה בתקופה זו, מה יכול לתמוך בה וכדומה.

 


טיפול במים לאחר הלידה מאפשר ליולדת רגע של שקט ושל תשומת לב לעצמה. הטיפול יכול לסייע בהקלה על כאבים ומתחים ומאפשר לאישה לקבל תמיכה, מגע והקשבה ובעזרת אלו, להתחבר אל עצמה ואל תינוקה. זהו מסע של שקט ועוצמה, שתומך מאד באישה בתקופה שלאחר הלידה. (קראו מכתבי תודה)


אישה בהרפיה לאחר טיפול

הפתיעו את היולדת ורכשו עבורה את המתנה עכשיו:


מתנה עבור:
טלפון:
*300 ש"ח

PayPal

התשלום מאובטח ומתבצע באתר PayPal

את שובר המתנה ניתן להדפיס על ידי לחיצה על התמונה:

שובר מתנה