טלפון 04-6562041  וואטסאפ 052-2846748
הידרותרפיה במשגב
A A A

ג'הארה

ג'הארה ® הינה שיטת טיפול במים חמימים המאפשרת חווית הרפיה עמוקה ושקט גופני ונפשי. טיפול ג'הארה משלב בין תכונות המים וטיפול במגע ויציבה. הרעיון המרכזי של שיטת ג'הארה הוא ליצור הארכות בעמוד השדרה ולהפחית מתח מהמפרקים.

 

המטופל צף בתנועה מעגלית ואיטית בבריכה מחוממת כאשר הוא נתמך ע"י המטפל עם צף מתחת לברכיים. במשך הטיפול ובהתאמה לכל מטופל משתמש המטפל בעיסויים בחלקי גוף שונים, לחיצות ומתיחות עדינות מתמשכות. טיפול ג'הארה מוביל למסע פנימי של עוצמה, שקט, תנועה ורכות.

 

ג'הארה

 

התפיסה המרכזית בטיפול ג'הארה הינה התרחבות (expantion). הכוונה היא ליצור התרחבות, התארכות והתפשטות בגוף ובנפש. ע"י הנעת השלד, הארכות בעמוד השדרה, ופתיחה בבית החזה נוצרת התרחבות, הנשימה נפתחת ואין סוף של פתיחות יכולה להיווצר בתוכנו.

 

טיפול ג'הארה היא חוויה בלתי נשכחת, המעניקה למי שבוחר בכך את האפשרות להתחבר לגופו, נפשו ונשמתו ממקום של הרפיה ושקט. הטיפול מתאים כחוויה חד פעמית של מתנה לעצמך או לאדם קרוב או כסדרת טיפולים להפחתת כאב, מתחים והעצמה אישית.

 • טיפול בכאבי גב

  טיפול בכאבי גב בהריון - מטופלות רבות מדווחות על הפחתה משמעותית בכאב ושיפור ניכר בתפקוד.

 • טיפול בפיברומיאלגיה

  אלטרנטיבה יעילה לטיפול בפיברומיאלגיה: תרגול של תנועה ונשימה, שקט והרפיה מסייע למטופלות להתחבר לכוחות הריפוי של עצמן של הגוף והנפש.

 • חוג מים אקטיבי

  חוג מים ג'הארה אקטיבי הוא דרך מצוינת לטפל בעצמך באופן קבוצתי באווירה שקטה ורגועה.

 • מריו ג'הארה

  אודות ממציא השיטה - פירוש המילה ג'הארה היא אבן יקרה, וזהו שמו האמצעי של מריו, הקרוי כך על שם סבתו