טלפון 04-6562041  וואטסאפ 052-2846748
הידרותרפיה במשגב
A A A

עדי

 

כשנכנסתי להריון אמרה לי נטע- "בואי לשיעור ניסיון במים, הטיפול במים מתאים מאוד לנשים בהריון ויכול לתרום לך רבות".

כמובן שלא היססתי והגעתי לבריכה לניסיון.

מרגע שנכנסתי לבריכה, הרגשתי שהגעתי למקום בטוח. הבריכה אינטימית ונעימה, נטע קיבלה אותי בחום ואהבה והסבירה לי בפירוט אודות הטיפול בג'אהרה. נכנסנו למים, עצמתי עיניים וקולה של נטע המנחה אותי מייד החל מלטף ומרגיע, צללתי לתוך עצמי והתמסרתי לידיה של נטע.

המגע היה בטוח ונעים, הציפה במים והתנועה בתוכם השכיחו ממני את העולם שבחוץ...

תחושת השחרור והרוגע קרבה אותי לעצמי והיוותה הכנה חשובה ומשמעותית מאוד בעבורי לקראת הלידה. השהייה במים והצלילה לתוכם חיברה אותי לעובר שלי שנמצא בתוך בטני בתנאים דומים, יכולתי לחוש אותו ולהיות איתו בשקט של המים.

טיפול גהארה לעדי

דרך הטיפול המתמשך (שהחל בשבוע 15 ונמשך עד הלידה) ובהנחייתה של נטע למדתי כיצד להרגע, להעביר את מחשבותיי למקום שקט ולהקשיב לגופי. בכל אותם העקרונות השתמשתי בלידה עצמה, לקחתי איתי את התחושות המוכרות מהמים והבאתי אותן לחדר הלידה דבר שהקל עליי מאוד וסייע לי בלידה קלה, מהירה ורוחנית.

כמו-כן בזכות התרגילים האקטיביים שביצעתי בבריכה, חיזוק הגוף, ועבודה על יציבה נכונה עברתי את ההריון כולו ללא כאבי גב כמעט (וכשחשתי כאב מסויים, ידעה נטע וידיה האמונות מייד לשחרר אותו), למדתי כיצד לעבוד משרירי רצפת האגן, כיצד להרים בצורה נכונה משקלים, (דבר שסייע לי מאוד גם בעבודתי בה אני מרימה ילדים על הידיים) ובכלל למדתי להסתכל על גופי ולשנות הרגלי יציבה, הליכה וישיבה לא נכונים שהיו מושרשים בי.

חוויית המים בטיפול עם נטע היא מגוונת ומשפיעה על כל החושים. מלבד תחושת המים, המגע וקולה המרגיע (לפעמים הייתה גם מוסיקה נעימה), לימדה אותי נטע גם קצת דימיון מודרך, השתמשה בעקרונות שיאצו שהכניסו לתודעתי צבעים אותם יכולתי להזרים בגופי לפי הצורך וההרגשה, ובכלל, יכולתי להתייעץ עם נטע בכל עניין שרציתי והיא תמיד הקשיבה בקשב רב, נתנה תשובות והפכה חברה.

 

אני חייבת להכרות שלי עם נטע הרבה. היא סייעה לי מאוד במהלך ההריון שהיה קל, מרגש, מחזק ומעצים והרבה בזכותה , ולחיים בכלל שבצורה מסויימת השתנו בזכות מודעות וקשב גדולים יותר לגופי ולרגשותיי.

הטיפול אצל נטע נגע כמעט בכל תא מגופי ואני ממליצה עליו בחום הן לנשים בהריון והן לאנשים בכלל המחפשים להתחזק ברמה הגופנית תוך מציאת ערך מוסף רב ברמה האישית.

עדי